شرکت آرمان والای پارسیان - درباره ی ما - ارائه ی راهکارهای جامع صوت و تصویر - مجری، طراح و مشاور پروژه های صوتی و تصویری - طراح سالن های آمفی تاتر، کنفرانس، سینما

شرکت آرمان والای پارسیان

امروزه اهمیت و کارآیی سیستم های صوت و نورپردازی حرفه ای بر هیچکس پوشیده نیست و کمتر مجموعه و فضایی را می‌توان یافت که فاقد چنین مکان‌هایی باشند.اما با کمی توجه و دقت در وضعیت فضاهای موجود و نگاهی به فعالین در این عرصه در می‌یابیم که علی رغم گذشت چند دهه از عمر این شاخه از صنعت در ایران کمتر به جنبه‌های تخصصی و علمی مورد لزوم پرداخته شده است.

شرکت آرمان والای پارسیان با سال‌ها تجربه در امر مشاوره، طراحی، اجرا و تجهیز سیستم های سمعی بصری  در سالن‌های اجتماعات، کنفرانس، آمفی تئاترو سینما، پارک ها و فضاهای باز، رستوران‌ها و کافی شاپ ها، فضاهای عمومی و .... با هدف ارتقاء و رشد این صنعت و ایجاد بستری مناسب جهت بالابردن سطح دانش و معرفی جدیدترین دستاوردهای مرتبط، در این عرصه گام نهاده است.

گروه آرمان در عرصه صنعت صدا و تصویر با تاکید بر نوآوری و همگام با تکنولوژی های برتر صنعت صدا و نورپردازی جهان و با همكاري جمعي از مديران و كارشناسان مجرب به عنوان یکی از بهترین گروه های تحقيق و توسعه سیستم های صوت و نورپردازی حرفه اي ايران در این زمینه فعالیت می کند

شرکت آرمان با مطالعات گسترده بر روی نیازها و سلایق مشتریان ایرانی، اقدام به واردات و طراحی سیستم های صوتی و نورپردازی نموده است.ما تلاش داریم با بهره گیری از كادر متخصص و مجرب و پوشش حداكثری شبكه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران،‌ خدمات خود را با برترین كیفیت و كوتاه ترین زمان به مشتریان عرضه نماییم و این از دیگر نکات بارز مجموعه آرمان می باشد.

خدمات آرمان

شرکت آرمان جهت تحقق اهداف در عرصه صنعت صدا و تصویر با افتخار، آمادگی خود را جهت ارائه ی خدمات متنوع در این راستا اعلام می دارد.

ماموریت ما

ماموریت ما، بررسی نیاز مشتریان در جهت افزایش بهره وری سازمان آنها در زمینه های مربوط به صدا و نورپردازی، به وسیله ارائه راهکارهای مختلف سخت افزاری و نرم افزاری، با کیفیت ایده آل و هزینه مناسب است. ما می توانیم در تعامل با مشتریانمان با ارتقاء سطح کیفی خدمات صوتی_تصویری کارآیی و بهره وری سازمانی مطلوب تری به مشتریانمان ارائه دهیم.

فرهنگ کاری آرمان

مشتری مداری، کسب رضایتمندی مشتریان و احترام به آنها، مهمترین محور فرهنگ کاری آرمان والای پارسیان می باشد.مدیران و کارشناسان با سعی و تلاش مستمر در جهت افزایش کیفیت محصولات ارائه شده و همچنین خدمات مرتبط، در جهت نیل به این مهم، گام بر می دارند.